Cześć, tu Artur

Fotografia to pasja... :-)  

Tak, tak... jest to faktycznie dla mnie pasja, ale nie chcę aby były to puste frazesy.


Dlaczego kocham fotografię? Ponieważ jest w niej coś magicznego, zatrzymana chwila, wehikuł czasu dla ludzkich wspomnień, jest też możliwość pracy z drugim człowiekiem. Tak, to ludzie są najważniejszym tematem moich fotografii, bez nich, bez Ciebie one nie istnieją. Fotografia pozwala mi jednocześnie na interakcje z mnóstwem ciekawych osób, ale jednocześnie czasami mogę odciąć się od świata gdy przychodzi czas edycji Waszych zdjęć, gdy zamykam się z komputerem, tabletem i całym tym fotoszopowym oprogramowaniem by dokończyć dzieła :-)

Fotografia to również niezależność, wolność oraz możliwość uczestniczenia w tak wielu ważnych momentach, bycia w centrum niezwykłych wydarzeń a jednak nieco z boku, jako obserwator.

To co mogę zagwarantować Tobie jako fotograf, to z pewnością maksimum zaangażowania- od początku do końca, dbałość o detale, odpowiem również na każde nurtujące Cię pytanie, o ile znam odpowiedź :-) 

Kiedy wykonuję zdjęcia komercyjnie, nie myślę o tym jako o pracy lecz jako o współpracy - a to według mnie jest kluczem do osiągnięcia sukcesu i zadowolenia Was - moich klientów, bez których nie byłoby tylu fantastycznych zdjęć.


Zapraszm do mojego świata fotografii - Artur